Gecenin Esrarı Pdf indir

tarafından
282
Gecenin Esrarı  Pdf indir

 

“Gecenin Esrarı ” isimli kitap 104 sayfadan oluşmaktadır ; Güzide Sabri tarafından kaleme alınmıştır. DORLİON YAYINEVİ tarafından 19.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.
“Gecenin Esrarı ” kitabın özetini okuyabilir, “Gecenin Esrarı ” kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. “Gecenin Esrarı ” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“Gecenin Esrarı ” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

“1883, İstanbul doğumlu olan Güzide Sabri; geniş hayal gücünün yanı sıra, karakterinde derin ve kalıcı şekilde yer edinen acı, sürekli huzursuzluk ve bir türlü mutlu olamama durumunu eserlerine de yansıtmıştır. Cumhuriyetin ilk yıllarında aşk ve kara sevda kavramlarını işleyen yazar; Gecenin Esrarı adlı eserinde, konuları gerçek hayattan alınmış hikâyeler ve duygularını yansıtan kısa yazılarını toplamıştır. Bu eserde hikâyelerinden başka; üç mektup, rüyasını anlattığı bir yazı ve eşinin vefatının ardından kaleme aldığı bir yazı bulunmaktadır. Etkili, yüreğe dokunan ve akıcı bir üslupla yazılmış bu eser, bizleri Türk edebiyatının usta ve değerli yazarıyla buluşturuyor.”