Gelinler ve Nedimeler PDF ve EPUB İndir

tarafından
106
Gelinler ve Nedimeler PDF ve EPUB İndir

Gelinler ve Nedimeler PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 436 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, aşk ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Jane Costello´dır Gelinler ve Nedimeler kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 19,43 TL´dir.

Gelinler ve Nedimeler konusu ve kısa bir özet

Gözü Olanın Gözü Çıksın! Evlillik Sezonu Açıldı!

Tatlı Evie profesyonel bir nedime olarak mı kalacaktı?

En yakın arkadaşının mihraba yürümesine sadece yarım saat kala, Evie, hayatının en önemli nedimelik görevini başarıyla yerine getirmeye çalışıyor. O da gelini damada teslim etmek elbette! Bütün şartlar aleyhine gelişse de, en azından özgüvenini artıracak yeni göğüs destekleri var. Yakışıklı ve çekici Jack, sahte memelerin elbisesinin yakasından fırladığına şahit olana dek de feci güvenecek zaten kendine!

27 yaşındaki Evie, hayatında hiç aşık olmamış ve asla olmayacağına inanan aklı başında bir gazeteci. E, tabii, neredeyse gönlü kurumuş bu genç kadının, ajandasındaki onca düğünde nedimelik yapma fikrinden de ödü kopuyor. Ne var ki, Jack bu düğünlerin bir parçası haline geldiğinde işler değişiyor. Ve terslikler Evie’nin yakasını bırakmıyor! Mesela Jack, esmer bomba Valentina’nın sevgilisi. Kadın, bildiğiniz bomba! Yirmi beş santimlik bir vibratörle (pardon ama iyi kızlar da oyuna gelebilir) yaşadığı talihsiz macera ise Evie’nin önüne çıkan ve çıkacak olan engellerden sadece başka bir tanesi!

Adı : Gelinler ve Nedimeler
Yazar : Jane Costello
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 436
Kitabın Türü : Edebiyat, aşk ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

Gelinler ve Nedimeler PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gelinler ve Nedimeler PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR