Geri Sayım PDF İndir

tarafından
106
Geri Sayım PDF İndir

Geri Sayım PDF İndir kitabı 1998 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 528 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Macera, Aksiyon ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Robert Ludlum´dır. Geri Sayım kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,00 TL´dir.

Geri Sayım konusu ve kısa bir özet

Robert Ludlum’un Matarese serisinin ikinci ve son kitabı. İlk olaydan yıllar sonrası. Ancak Matarese denilen örgüt rahat durmuyor. Çünkü ilk kitapta sadece piyonlar ortadan kaldırıldı. Şimdi ise sıra başlara geldi. Matarese’nin sonu geliyor.
Ludlum’un dili çok akıcı. Sadece çok detaya giriyor. Ancak tempo hiç durmuyor. Entrika, gizem, macera, aksiyon burada. Ludlum’un en iyi yaptığı işlerden birisi de gerçekçi anlatması. Bir Ludlum hayranı olarak bu kitabını da beğendim.

Adı : Geri Sayım
Yazar : Robert Ludlum
Baskı Tarihi : 1998
Sayfa Sayısı : 528
Kitabın Türü : Roman, Macera, Aksiyon ve Edebiyat
Orijinal Adı : The Matarese Countdown
Dil: Türkçe
Yayınevi: Kırmızı Kedi Yayınevi

Geri Sayım PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Geri Sayım PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR