Gezgin PDF İndir

tarafından
146
Gezgin PDF İndir

Gezgin PDF İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 664 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Alexandra Bracken´dır.

Gezgin konusu ve kısa bir özet

Etta ve Nicholas. Kadere yön verenin tesadüfler değil seçimler olduğu bir dünyada aşık oldular. Birlikte de kalabilirlerdi, sonsuza dek ayrı da düşebilirlerdi. Tarih ellerinde şekillenmişti. Fakat savaşın, yıkımın ve kayıpların olduğu bir tarihti bu. Defalarca baştan yazılmış, her seferinde biraz daha kötüye giden bir tarih hem de. Tüm dünyanın kaderi zamanın ötesinde, uğruna savaşlar verilen usturlabın yok edilmesine bağlı… Herkes birbirinden sonsuza dek kopacak olsa bile…

İnsanlığın geleceği, yapılacak tek bir seçime bağlıysa sadece doğru olanı yapıp her şeyi düzeltmek uğruna sevdiklerinden kim vazgeçebilir?

“Bracken’ın hayranlık uyandıran bir tarih bilgisi var. Yazımı parıldıyor. Heyecanlı, oldukça iyi anlatılmış bir hikaye.”

– School Library Journal

“Bracken, kitabı elinizden bırakmanıza izin vermiyor!”

– Kirkus Reviews

Kitabın Adı Gezgin
Yazar : Alexandra Bracken
Baskı Tarihi : 2018
Sayfa Sayısı : 664
Kitabın Türü : Edebiyat ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Parodi Yayınları
Ülke : Türkiye

Gezgin PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gezgin PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR