Gizemli Oyun PDF İndir

tarafından
125
Gizemli Oyun PDF İndir

Gizemli Oyun PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Rachel Gibson´dır. Gizemli Oyun kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 21,00 TL´dir.

Gizemli Oyun konusu ve kısa bir özet

Roma yazarı olan Lucy, yeni kitabında internet üzerinden tanıştığı kurbanları boğarak öldüren bir kadın seri katilinin maceralarını anlatmak için kitap yazmaya başlar.Lucy kitabın oldukça iyi olması için seri katilin yerine kendisini koyar ve öyle yazmaya başlar.

Lucy bu kitabı yazarken bile gerçek hayatta bu tarz cinayetler işlenmeye devam etmektedir.Bir polis olan Quinn ise tıpkı Lucy gibi cinayetleri işleyen kişi ile internette tanışabileceğini düşünür.

Bir internet yazışmasında bir araya gelen ve birbirlerine yalan söyleyen bu iki kişi birden tutkulu bir aşkın içinde kendilerini bulurlar.

Adı : Gizemli Oyun
Yazar : Rachel Gibson
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Sex, Lies And Online Dating
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Martı Kitabevi

Gizemli Oyun PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gizemli Oyun PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR