Gönül Kaçanı Kovalar PDF İndir

tarafından
157
Gönül Kaçanı Kovalar PDF İndir

Gönül Kaçanı Kovalar PDF İndir kitabı 2010 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 279 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Carly Phillips´dır.

Gönül Kaçanı Kovalar konusu ve kısa bir özet

New York Times ve USA Today’in çok satan yazarlarından Carly Phillips, şehrin en çok aranan erkeklerinin etrafında gelişen ve merak uyandıran yeni bir seriyle geri döndü
Okurlar, bu seksi ve çekici öykünün devamını dört gözle bekleyecek! -Library Journal
Sürükleyici ve çok eğlenceli bu kitapta Carly Phillips esprili diyalog ve çılgın karakterlerle okurlarını büyüleyecek. New York Times çok satanlar yazarı -Rachel Gibson
İçinizi gıcıklayacak iniş ve çıkışlarla süslü romantik bir hikâye.
-Playgirl

Sam Cooper (Coop) bir anda New York’un en gözde bekârı oluvermiştir. Kuyumcudaki soyguna engel olmasının karşılığında kendi seçtiği bir yüzükle ödüllendirildiğinden beri, şehirdeki tüm bekâr kadınlar olay yeri muhabirinin peşinden ayrılmamaktadır. Ne var ki Coop, kendisine ateşli iç çamaşırları gönderen hayranlarıyla hiç mi hiç ilgilenmezken tüm dikkatini ona karşı ilgisiz tek kadına; yani Lexie Davis’e yöneltmiş durumdadır.
Özgür ruhlu Lexie ise Coop’un antika yüzüğünün kendi ailesiyle ilişkisi ve skandal yaratma potansiyeline sahip geçmişinden başka bir şey düşünmemektedir. Ancak çok geçmeden Coop, Lexie için yüzüğe giden bir yol olmaktan çıkar. Coop’un araştırmaları gerçekleri ortaya çıkarmaya devam ettikçe, acaba Lexie kalbini ve aile sırrını şehrin en gözde bekârına emanet edebilecek midir?

Adı : Gönül Kaçanı Kovalar
Yazar : Carly Phillips
Baskı Tarihi : 2010
Sayfa Sayısı : 279
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Kiss Me If You Can
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Epsilon Yayınları

Gönül Kaçanı Kovalar PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gönül Kaçanı Kovalar PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR