Gregor ve Zaman Kehaneti PDF ve EPUB İndir

tarafından
152
Gregor ve Zaman Kehaneti PDF ve EPUB İndir

Gregor ve Zaman Kehaneti PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 352 sayfadan oluşmaktadır. Bilim Kurgu, fantastik, edebiyat, polisiye, roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Suzanne Collins´dır. Gregor ve Zaman Kehaneti kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 29,64 TL´dir.

Gregor ve Zaman Kehaneti konusu ve kısa bir özet

Fantastik kitap severlerin mutlaka okuması şart olan bir atik yazar her vakit ki gibi harikalar yaratmış. Hikayedeki Biricik kusur sonu baya havada kalmış. Kitap bittiğinde kendini baya boşlukta hissediyorsun. Kafanda Daimi sualler dönüyor fakat asıl Mühim sual her şey burada mı bitiyor ?

Adı : Gregor ve Zaman Kehaneti
Yazar : Suzanne Collins
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 352
Kitabın Türü : Bilim Kurgu, fantastik, edebiyat, polisiye, roman
Orijinal Adı : Gregor and the Code of Claw
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Gregor ve Zaman Kehaneti PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gregor ve Zaman Kehaneti PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR