Guguk Kuşu PDF İndir

tarafından
313
Guguk Kuşu PDF İndir

Guguk Kuşu PDF İndir kitabı 2007 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 292 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Ken Kesey´dır.

Guguk Kuşu konusu ve kısa bir özet

Guguk Kuşu, günümüz insanının toplumla çelişkilerini ortaya koyan bir roman. Kimin dediği olacak? Toplumun mu, gönlüne göre yaşayanın mı? Bir akıl hastanesindeki özgür ruhlarla disiplin sağlamaya çalışan yönetim arasındaki mücadeleyi olağanüstü bir ustalıkla anlatan Ken Kesey, bu ilk yapıtıyla Amerikan “karşıt-kültürünün” efsanelerinden biri oldu.

Roman 1975 yılında Milos Forman tarafından sinemaya aktarıldığında, başta delişmen dalavereci McMurphy rolüyle şeytani ve karizmatik oyunculuğun temellerini atan Jack Nicholson ile katı ve sadist ruhunu taş bebek güzelliğinin altında saklayan Büyük Hemşire Ratched’ı canlandıran Louise Fletcher olmak üzere, film 5 Oscar ödülü kazanarak bir başyapıt haline geldi.

Kitabın Adı Guguk Kuşu
Yazar : Ken Kesey
Baskı Tarihi : 2007
Sayfa Sayısı : 292
Kitabın Türü : Edebiyat, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Turkuvaz Kitap
Ülke : Türkiye

Guguk Kuşu PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Guguk Kuşu PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR