Gümüş Kuğu PDF İndir

tarafından
115
Gümüş Kuğu PDF İndir

Gümüş Kuğu PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 286 sayfadan oluşmaktadır.Polisiye, edebiyat ve roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Benjamin Black´dır.

Gümüş Kuğu konusu ve kısa bir özet

“Merak uyandırıcı bir sürükleyicilik… Günahların Gölgesi son yılların en sanatsal, esrarlı polisiyesiydi, Gümüş Kuğu daha da iyi.”
-Los Angeles Times-

“Benjamin Black okuru bir kez daha 20. yüzyılın ortasında Dublin’in kasvetli ve boğucu dünyasına taşıyor. Yazım tekniği, her zamanki gibi olağanüstü çağrışımlara açık.”
-Boston Globe-

“Zarif… [Bay Black/Banville’in] kıvrak düzyazısı, incelikli erotizmi ve 1950’li yılların ayrıntıları, seriyi bir adım öne çıkarıyor.”
-New York Times-

Dublin’in seçkinler dünyasına uzanan karanlık bir şebekenin üzerindeki örtüyü kaldırmasının üzerinden henüz kısa bir zaman geçmişken, Patalog Dr. Quirke kendini genç bir kadının intiharını araştırırken bulur. Bir önceki fırtınanın yol açtığı hasarları atlatmaya çalışırken şantaj, uyuşturucu bağımlılığı, cinsel tutkularla örülü bir entrikanın ortasında kalan Quirke, bu kez ailesini bu işin dışında tutmayı başarabilecek mi?

Booker Ödüllü İrlandalı yazar John Banville’in takma adla yazdığı polisiye/gerilim serisinin ikinci kitabı Gümüş Kuğu özellikle dili ve karakter zenginliğiyle göze çarpıyor.

Kitabın Adı Gümüş Kuğu
Yazar : Benjamin Black
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 286
Kitabın Türü : Edebiyat, roman, polisiye
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Kırmızı Kedi Yayınevi
Ülke : Türkiye

Gümüş Kuğu PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gümüş Kuğu PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR