Güzel Sarı Tuna PDF İndir

tarafından
74
Güzel Sarı Tuna PDF İndir

Güzel Sarı Tuna PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 240 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Jules Verne ´dır.

Güzel Sarı Tuna ve kısa bir özet

Tuna Oltası yarışmasının galibi Ilia Krusch’un hedefi, Tuna’yı boydan boya katedip ağzına varana dek balık tutarak ilerlemektir. Yolda daha sonradan çok iyi dost olacakları Bay Jaeger’le karşılaşır ve Tuna’yı birlikte geçmeye başlarlar. Bu sırada Tuna’nın kıyılarında kaçakçılık yapan bir şebekenin şefi uluslararası bir komisyonun kararıyla aranmaktadır. Kaçakçının adının Latzko olduğu tahmin edilmektedir, ama kendisini gören ya da tanıyan kimse yoktur. Belli ki Krusch sadece balık tutmayı hedeflediği bu yolculuktan yalnızca balıkla geri dönmeyecektir.

Avusturyalı besteci Johann Strauss’un Güzel Mavi Tuna valsinden ilham alan Güzel Sarı Tuna, Ilia Krusch’un maceralarla dolu hikâyesini anlatıyor. Okuyucu Tuna kıyılarını Jules Verne’in anlatımıyla birlikte gezerken balık tutmanın ve denizde yaşamanın ayrıntılarından da haberdar oluyor. Tuna’nın neden mavi değil de sarı aktığını o yıllarını Tuna’ya vermiş bir balıkçıdan dinleyeceğiz.

Jules Verne’in oğlu Michel Verne tarafından babasının ölümünün ardından popüler bir polisiye romana dönüştürülen Güzel Sarı Tuna’yı, yazarının ilk yazdığı nüshaya sadık kalarak yayınlıyoruz.

Adı : Güzel Sarı Tuna
Yazar : Jules Verne
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 240
Kitabın Türü : Edebiyat, Roman
Orijinal Adı : Le Bean Danube Jaune
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Alfa Yayınları

Güzel Sarı Tuna PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Güzel Sarı Tuna PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR