Harika Çapkın PDF İndir

tarafından
686
Harika Çapkın PDF İndir

Harika Çapkın PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 400 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Christina Lauren´dır. Harika Çapkın kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,00 TL´dir.

Harika Çapkın konusu ve kısa bir özet

Kitap genel anlamda sürükleyici. Vıcık vıcık bir aşk hikâyesi ve hemen hemen her kitapda gördüğümüz maço erkek tabusu üzerine kurulu olmadığı için kabak tadı vermiyor. Baş karakterler olduğu kadar yan karakterler de çok eğlenceli tiplemeler. Kitabın mizah anlayışı başarılı, okuyucuyu bir çok yerde güldürmeyi başarıyor.
Bunların dışında tabi karakterler arasında yavaş yavaş filizlenen bir aşk hikâyesi ve yoğun cinsellik var kitapda. Karakterler birbirlerini çocukluktan tanıyıp yıllar sonra tekrar görüşüyorlar. Amaç asosyal bilim kadını olan hanımkızımızı sosyalleştirmek. Ama daha çok farkında olmadan sadece birbirleriyle sosyalleşiyorlar. 🙂 Güzel bu tarz sevenler için daha iyi bir kitap olamaz. Diğer seriler de başarılı ancak benim favorim bu kitap.

Adı : Harika Çapkın
Yazar : Christina Lauren
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 400
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : Beautiful Player
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Harika Çapkın PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Harika Çapkın PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK