Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF İndir

tarafından
784
Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF İndir

Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF İndir, 2018 yılında basılmıştır.Kitap 256 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı Bircan Yıldırım´dır.Kitabı satın almak isteyenler için fiyatı 13,80 TL´dir.

Hayat Cesurlara Torpil Geçer ÖZET

Hayat ayağa kalkıp yola çıkmayı gerçekleştirenleri kahramanlaştırır…

Hiç bir yıldırımın aynı yere iki defa veya fazla düşer mi ?

Evet.. düşer eğer yağmurun altında beklersen 3 kere de düşer 4 kere de…

Rekabetten, öfkeden ve konfor alanının dışına çıktığın an gelir seni bulur.

Hayatın dümeni senin ellerinde…

Seni kimsenin yönlendirmesine izin verme.

Sana gerekli olan tek şey cesaret.

Hayat Cesurlara Torpil Geçer Yorumlar

Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF İndir, kitabını okuyan arkadaşlarımdan birisi, evlilik yoluna girdiğini ve hayatının daha mutlu olduğunu söyledi.Kitabı okumam için ısrar bile etti.Bende hemen kitabın satın alarak okumaya başladım.Fakat araya başka uğraşlar girdiği için yarım kaldı ve devam edemedim.

Bu karanlık dünyada bilinçaltımız ile oynanan oyunları bizlere gösteren ve kendimi bulmamızı sağlayan, neyi hangi sebeple yaptığımızı ortaya çıkaran mükemmel bir kitap..

Okumuş olduğum kişisel gelişim kitapları arasında anlam bakımından çok sade bir anlam biçimine sahip bir kitap.Yazarın ilk kitabı olan Yaşam Terapisti, kitabından daha fazla etki bıraktı bende.Kitap ta anlatım biçimiyle neredeyse her yazı da “aaa evet ben böyleyim ” dedirtti.Kişisel gelişim ilginizi çeken bir alansa bu kitabı okumanızı kesinlikle tavsiye ederim.