Henry Ford ve Ford PDF ve EPUB İndir

tarafından
196
Henry Ford ve Ford PDF ve EPUB İndir

Henry Ford ve Ford PDF ve EPUB İndir kitabı 1996 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 68 sayfadan oluşmaktadır.Ekonomi kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Michael Pollard´dır. Henry Ford ve Ford kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13.00 TL´dir.

Henry Ford ve Ford konusu ve kısa bir özet

Ford dünya çapında en başarılı motorlu vasıta firmaları arasında yer almaktadır. Araçları, günümüzün kullanışlı modellerinden, spor ve lüks modellere kadar uzanan geniş bir Mahsul ağını kapsamaktadır. Ancak kurucusu Henry Ford en Çok, arabaları atik imalat ile üretmek ve arabayı herkesin alım gücüne iç etmekle tanınmıştır.

1870li yıllarda ABD´nin Michigan eyaletinde bir çiftlikte dünyaya geldi. Makina bilimine duyduğu aşırı Alaka, ailesini şaşırtmıştı. Yıllarca saat ve vasıta tamirleriyle uğraştı.. nihayetinde, motorlu araba fikri, düş, imaj gücünü harekete geçirdi. bizzat şirketini kurarak en Meşhur modellerinden biri olan Model T’yi üretti. Şimdi çok uluslu bir şirket olan Ford traktör Şirketi, otuzun üzerinde ülkeye dağılmış, değişen vakte Karşın gücünü yitirmemiştir.

Adı : Henry Ford ve Ford
Yazar : Michael Pollard
Baskı Tarihi : 1996
Sayfa Sayısı : 68
Kitabın Türü : Ekonomi
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: İlk kaynak Kültür ve Sanat Ürünleri

Henry Ford ve Ford PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Henry Ford ve Ford PDF ve EPUB İndirme Linkleri

TIKLA PDF İNDİR
TIKLA EPUB İNDİR