Hep Seninle Olacağım PDF İndir

tarafından
112
Hep Seninle Olacağım PDF İndir

Hep Seninle Olacağım PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 384 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat, Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Sharon Sala´dır.

Hep Seninle Olacağım konusu ve kısa bir özet

Dori Grant, yaşamın karşısına her gün başka bir zorluk çıkarmasına artık alışmıştır. Can damarı dedikodu olan bir kasabada yaşamaktadır. Üstelik bekâr ve gencecik bir annedir. Hiç kimsenin onu onaylamadığı bir yerde büyükbabasının yardımıyla küçük oğluna bakmaya çalışmaktadır. Johnny Pine ise annesini uyuşturucudan kaybetmiş, babası da ömür boyu hapse mahkûm edilmiş genç bir adamdır. İki küçük kardeşini canından çok seven Johnny, Sosyal Hizmetler kardeşlerini ondan ayırmasın diye elinden geleni yapmaktadır. Kasabada yaşanan büyük bir felaket Dori ve Johnny’nin yollarını birbiriyle kesiştirdiğinde, en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalırlar. Üstelik yapayalnızken…

Okuyucu Yorumları

Hayatımda okuduğum nadir aklımda kalan ve eminim ki seneler geçse de unutmayacağım bir olay örgüsüne sahip. Romanı okurken adeta kendimi hikayenin içinde ki bir kahraman gibi hissettim. Başucumda olacak kitaplardan biri.

Kitabın Adı Hep Seninle Olacağım
Yazar : Sharon Sala
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 384
Kitabın Türü : Aşk,Edebiyat ve Roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Nemesis Yayınları
Ülke : Türkiye

Hep Seninle Olacağım PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Hep Seninle Olacağım PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR