Hercai PDF İndir

tarafından
1268
Hercai PDF İndir

Daha önce ismini duymadığımız fakat tv dizisinden öğrendiğimiz ve sümeyye koç´un yazdığı Hercai PDF İndir yaparak okuyabilirsiniz.

HERCAİ KİTAP ÖZETİ

Miran Karaman daha Ufak bir çocukken gözlerinin önünde gerçekleşen o ölüm nedeniyle kaderi belirlenmişti. Hemen o dakikada nefret ve kin ile dolan Miran bu siniri yıllarca içinde taşıyacaktı. Hayatında aldığı bütün kararların hepsi bu kör intikamın üzerine kurulu bir domino taşı silsilesi gibiydi. Ama sabırlıydı Miran bu yüzden o Lahza geldiğinde hiç bir kusur istemiyordu. Bunun için çok çalıştı, çok iyi yerlere geldi.. ama bunu ne bizzat egoları nede ailesinin taktiri için yaptı. Ve o gün geldi çattı, her şeyin başladığı bu adamı siyah bir yılan gibi saran o günün intikamını sormak için memeleketine döndü!! ama onu orada bekleyen Reyyan, bir Lahza dahi hayatı süresince kararından tereddüt etmeyen bu adamı sarsacaktı..

HERCAİ KİTAP İNDİR

Hercai pdf indir yaparak aşağıda ki resimin altında ki linke tıklayarak kitabı indirebilirsiniz.İster bilgisayarınıza veya mobil telefonunuzdan kitabı okuyabilirsiniz.