Hermit PDF ve EPUB İndir

tarafından
117
Hermit PDF ve EPUB İndir

Hermit PDF ve EPUB İndir kitabı 1998 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 184 sayfadan oluşmaktadır.Parapsikoloji kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı T. Lobsang Rampa´dır. Hermit kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 6,93 TL´dir.

Hermit konusu ve kısa bir özet

Sesler birer gök gürlemesini andırır şekilde yükseliyordu.Bazıları en yüksek perdeden bir çığırış halini almıştı.Bazıları dövüşen boğaları andırıyordu.Bu şiddet beni korkutuyordu.İçim ürperiyordu.Oturduğum yerlerin kenarlarını var gücümle kavramıştım.Sonra gelecek bir saldırıdan en az zarar görecek şekilde kendimi koruyacak şekilde ayarladım.

Artık tanımaya başladığım ses Korkma diye seslendi.Bu her zamanki konsey toplanmalarından bir tanesiydi.Sana zarar gelmez.Sana durumu en iyi biçimde nasıl anlatacağımızı tartışıyoruz. dedi. Çok utanmıştım.

Yücelmiş varlık diye cevap verdim.Böylece yücelmiş varlıkların bizim dağlarımızda gezen yaklara benzer bağırış ve çağırışları benim için gerçekten şaşırtıcı oldu.

Adı : Hermit
Yazar : T. Lobsang Rampa
Baskı Tarihi : 1998
Sayfa Sayısı : 184
Kitabın Türü : Parapsikoloji
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Ruh ve Madde Yayıncılık

Hermit PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Hermit PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR