Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı PDF ve EPUB İndir

tarafından
75
Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı PDF ve EPUB İndir

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı PDF ve EPUB İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 320 sayfadan oluşmaktadır.Bilim kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Sean Connolly´dır. Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13,34 TL´dir.

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı konusu ve kısa bir özet

İçerisinden oldukça ilginç deneylerden oluşan 25 mucitlik serüvenin yer aldığı bu bilim kitabı büyük küçük demeden hepinizi şaşırtacak nitelikte. Üstelik öyle bulunmaz malzemelerde değiller, hepimizin mutfağında sağda solda duran malzemelerle neler yapılabileceğini keşfettikçe şaşkına döneceksiniz. Çevrenizi ve arkadaşlarınızı şaşırtırken aynı zamanda öğreneceksiniz. Mesela bir sütü taşa çevire bileceksiniz desek? Bu ve buna benzer yüzden fazla bilimsel deneyin sıralandığı muhteşem eser sizlerle e kitap olarak indirebilirsiniz.

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı Hakkında
İşte size fırsat! Hem de koca bir laboratuvar kurma masrafı olmadan! Şimdi doğruca mutfağa gidip büyükçe bir su bardağı alın ve erzak dolabından sirkeyle karbonatı çıkarın. İlk deneyinize hazırsınız! Kulağa garip gelebilir ama evet, aslında bu kadar basit.
İster çocuk olun, ister çocuk olmak isteyin. Bu kitapta, içinizdeki mucidi uyandırmak için birbirinden hınzır 120 deney var. “Bilim hınzır olur mu?” demeyin; bu deneylerle bahçenizde bir yanardağ keşfedecek, sütü taşa çevirecek, kağıt parçalarına polka yaptıracaksınız. Ve bunları yaparken de beyaz bir önlükten ya da hesap makinesinden çok, geniş bir gülümsemeye ve berrak bir zihne ihtiyaç duyacaksınız. Sonra ne mi olacak? Kendinizi bu komik, acayip ve inanılmaz deneylerin kollarına bırakın ve sizi nereye götürdüğünü kendiniz görün. Hem de faltaşı gözlerle!

Adı : Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı
Yazar : Sean Connolly
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 320
Kitabın Türü : Bilim
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: NTV

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Hınzır Bilimcinin Laboratuvarı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR