Hırsızlar Cumhuriyeti PDF ve EPUB İndir

tarafından
176
Hırsızlar Cumhuriyeti PDF ve EPUB İndir

Hırsızlar Cumhuriyeti Aşk PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 688 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, fantastik ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Scott Lynch ´dır . Hırsızlar Cumhuriyeti kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 16,72 TL´dir.

Hırsızlar Cumhuriyeti konusu ve kısa bir özet

Hırsızlar Cumhuriyeti serinin başka kitaplarından biraz henüz ayrımlı ve baktığımızda serinin umumi olarak henüz ayrımlı bir yöne gideceğinin işareti gibi. Kendisinden Evvel çıkan iki kitap gibi bizzat içinde başlayıp biten bir hikayeye sahipken, özdeş vakitte dördüncü kitabın ipuçlarını veriyor ve anne öykü olmaya yakın kimi olayların da temelini kuruyor. İlk kitaptan sonra ikinci kitap biraz durağan gelmişti bana fakat bu kitap ilk kitabı aratmıyor. Okuması keyifli ve heyecanlıydı.

Adı : Hırsızlar Cumhuriyeti
Yazar : Scott Lynch
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 688
Kitabın Türü : Edebiyat, Fantastik ve Roman
Orijinal Adı : The Republic of Thieves
Dil: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

Hırsızlar Cumhuriyeti PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Hırsızlar Cumhuriyeti PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR