İçinde Aşk Var PDF İndir

tarafından
162
İçinde Aşk Var PDF İndir

İçinde Aşk Var PDF İndir kitabı 2009 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 276 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Rachel Gibson´dır.

İçinde Aşk Var konusu ve kısa bir özet

Çok başarılı bîr aşk romanları yazan olan. ancak kendi hayatında aşktan yana şansı gülmeyen (iare tam mutluluğu bulduğunu sanırken nişanlısın] başka biriyle -üstelik bir erkekle!™ yakalar ve yıkılır. Annesinin tüm baskılarına karşın bir daha aşık olmamaya yemin eden genç kadın hayatının en kötü gecelerinden birinin sabahında kendini Sebastian’la aynı otel odasında bulun Üstelik Sebastian hiç de yabancı olmadığı biridir. Clare, bahçıvanlarının oğlu olan Sebastian’la birlikte büyümüş, onun her türlü yaramazlığına katlanın ıştın Yıllardır görmediği adamı birdenbire karşısında bulan Clare kadar. Sebastian da şaşkındın Çünkü karşısında örgülü saçlı, gözlüklü küçük kıza hiç benzemeyen bîri vardır.

Tüm direnmelerine, engellere karşın kaderleri kaçınılmazdır: MASAL GİBİ BÎR AŞK..

“Öyle başarılı ki…”
Detroit Pres

‘Rachel Gibson günümüzün yükselen yıldızı”
Karen Roberts

“Rachel Gibson her fırsatta bizi şaşırtıyor ve eğlendiriyor’ Publishers Weekly

Kitabın Adı İçinde Aşk Var
Yazar : Rachel Gibson
Baskı Tarihi : 2009
Sayfa Sayısı : 276
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Nemesis Kitap
Ülke : Türkiye

İçinde Aşk Var PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

İçinde Aşk Var PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR