İhtiras Tutsağı PDF İndir

tarafından
259
İhtiras Tutsağı PDF İndir

İhtiras Tutsağı PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 400 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Kresley Cole´dır.

İhtiras Tutsağı konusu ve kısa bir özet

Kuzguni Saçlı, Baştan Çıkarıcı Bir Kadın…

Geçmiş yüzyılın ünlü balerini Néomi Laress öldürüldüğü gece bir hayalete dönüşmüştür. Öteki dünyaya ait güçlere sahiptir ancak insanlar onu göremez. Çok sevdiği evinde varlığını sürdürmekte, izinsiz giren insanları korkutarak kaçırmaktadır; ta ki kendisinden bile korkutucu, kalpsiz bir ölümsüzle karşılaşana kadar.

Deliliğe Kapılmış Bir Savaşçı Vampir…

Başkalarına zarar vermesini önlemek için Conrad Wroth’un ağabeyleri onu terk edilmiş bir malikâneye kapatır. Üstelik sadece onun görebildiği bir kadın onu delirtmeyi aklına koymuştur. Bu eşsiz yaratık Conrad’ı arzuyla kıvrandırır; Conrad’ın vücudu şehvetle yanarken ruhu, sahip olmak istediği kadın için işkence çekmektedir.Conrad, Néomi’yi kazansa bile kadının çevresini kötülük sarmış durumdadır. Onu korumak için eski vahşiliğine dönmeyi göze alan Conrad, karanlık ihtiyaçlarına yenik düşecek midir?

“Kurtarılması gereken ama elde edilemeyen bir kadın ile evcilleştirilmesi gereken, öfke dolu bir adamın sıradışı hikâyesi.”
-Publishers Weekly-

Adı : İhtiras Tutsağı
Yazar : Kresley Cole
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 400
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Dark Needs at Night’s Edge
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Pegasus Yayınları

İhtiras Tutsağı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

İhtiras Tutsağı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR