İki Kişilik Yalnızlık PDF ve EPUB İndir

tarafından
137
İki Kişilik Yalnızlık PDF ve EPUB İndir

İki Kişilik Yalnızlık PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 215 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roöman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Sinan Akyüz´dır. İki Kişilik Yalnızlık kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15,40 TL´dir.

İki Kişilik Yalnızlık konusu ve kısa bir özet

Sinan Akyüz’ün okuduğum ilk kitabı. Anladığım kadarıyla hep gerçek hikayelere dayanarak yazmış kitaplarını.
Güzel bir anlatım dili var.
Kitabın konusuna gelince; Zafer tıp fakültesinde okuyan bir öğrencidir. Zehra ise bankada çalışan bir bayan.
Zafer Zehra’yı gördüğü gibi beğenir ve Onunla evlenir. Sonra mezun olunca pratisyen hekim olarak doğuya giderler ve mecburen Zehra işinden ayrılır. Sonra Zehra doğum yapar ve ilk çocuğu Bilge doğar. Bundan 4 yıl sonra Oğlu Barış olur. Zehra çocukları biraz büyüyünce tekrardan çalışmak ister. Zorla da olsa kocası razı gelir ve çalışmaya başlar. Sonra kocası ile araları bozulur ve kocası Onun çalışmasını bahane eder, sorunları için ve Zehra işten ayrılır. Zafer, Doçent olmak için uğraşır, sorunlar yaşar, sonra Prof. olmak için hep engellerle karşılaşır bu arada karısı ile cinsel sorunları halen devam etmektedir. Zafer bunu bahane ederek karısını aldatır. Sonra Zehra’ya bunu söyler. Zehra mecburen kalbi çok kırık olsa da boşanmaz. Çocukları için her şeye katlanır. Ama Zafer bununla da kalmaz Kıbrıs’lı bir büyücü kadına kafayı takar ve O kadın ne derse Onu yapar. Yıllarca. Bunlar olurken Zafer’e çok kızdım. Bir doktorun bu kadar cahil olabileceğine inanamadım. Ailesini ve karısına üzmesine …
Olaylar hiç iyi gitmez. Devamını size bırakıyorum. İyi okumalar…

Adı : İki Kişilik Yalnızlık
Yazar : Sinan Akyüz
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 215
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Le Maître İgnorant
Dil: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayınları

İki Kişilik Yalnızlık PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

İki Kişilik Yalnızlık PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR

SİTEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN YEDEK LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ