İnsan Olmanın Psikolojisi Pdf indir oku

İnsan Olmanın Psikolojisi Pdf indir oku

 

“İnsan Olmanın Psikolojisi” isimli kitap 256 sayfadan oluşmaktadır ; Abraham H. Maslow tarafından kaleme alınmıştır. KURALDIŞI YAYINLARI tarafından 27.03.2019 tarihinde yayımlanmıştır.
“İnsan Olmanın Psikolojisi” kitabın özetini okuyabilir, “İnsan Olmanın Psikolojisi” kitabı pdf, epub olarak indirebilirsiniz. “İnsan Olmanın Psikolojisi” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“İnsan Olmanın Psikolojisi” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

Üçüncü Güç adıyla tanınan Hümanistik Psikolojinin babası Abraham Maslow, “İnsan doğası ancak objektif ile sübjektif bir arada ele alındığında anlaşılabilir. Bireyin ne olduğunu değil, ne olabileceğini, ne gibi potansiyeller barındırdığını incelemek insan türünün mutluluğu ve geleceği açısından çok önemlidir” diyor. Maslow’un başını çektiği hümanist psikologlara dek bilimsel bakış, insanın eksikliklerine yoğunlaşıyordu, gücüne ve potansiyeline değil. Oysa Maslow’un inancına göre ruh sağlıığı anlaşılmadan ruh hastalıkları anlaşılamaz. Maslow’un yaklaşımında söz konusu olan, diğer teorilerin kökten reddi değil, farklı bakış açılarını bütünsel bir kavrayış haline getirmektir.
İnsan Olmanın Psikolojisi’nde bulacağınız işte bu bütünlükçü bakış.
Hümanist Psikolojinin Temel Kitabı!

İnsan Olmanın Psikolojisi Pdf indir oku (yandex) indir