İnsan Postu PDF İndir

tarafından
65
İnsan Postu PDF İndir

İnsan Postu PDF İndir kitabı 1979 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 460 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Willi Heinrich´dır. İnsan Postu kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15,00 TL´dir.

İnsan Postu konusu ve kısa bir özet

Yavaşça üniformasını çıkardılar, kanla sırılsıklam olmuş gömleğini kestiler. “Omuz yarası.” Kruger teşhisi koymuştu. “Kurşun içerdedir mutlaka. İnşallah kemiğe değmemiştir.” Kanayan yarayı hemen sardılar. Steiner’in yüzü sapsarıydı, ama ayakta durabiliyordu. Kruger ile Kern, Steiner’in kolarına girerlerken Hollerbach onun sırt çantasını aldı yerden. Rus yapısı tüfeğini omuzuna astıktan sonra peşlerinden yürüdü.

Tepenin üstündeki yoldan bir daha geçmek sakıncalıydı; o yüzden askerlerin tutsakları çevirdiği yöne doğru yamaçtan aşağı indiler. Birkaç dakika sonra Üçüncü Tabur karargâhına varmışlardı. O zamana kadar Faber´in yanlarında olduğunu fark etmemişlerdi. İlk yardım merkezi, kumandanlığın birkaç yüz metre batısındaki bir girintideydi. Yürürlerken, Steiner karşı saldırının tam anlamıyla başarıya ulaştığını düşünüp seviniyordu. Şimdi yeniden mevzilenip gelecek takviyeyi bekleyebilirlerdi.

Biraz daha iyiydi artık; omuzunun seğirmesi dışında bir şeyi yoktu. Arazi hafif eğindendi; biraz sonra ilk yardım merkezinin korunağına vardılar; sık çalılar arasındaydı korunak. Ufak yaralar almış adamlar; kollarında başlarında beyaz sargılar, ayakta durup konuşuyor, ya da oturuyorlardı. Steiner’in omuzu yeniden sargılandı. Doktor karanlığa kadar beklemesini öğütledi, Rus tankları çevrede kol gezerken sağlık merkezine gitmek, çok tehlikeliydi. Bu akşam bizimkilerle birlikte kamyonla gitmeden önce sana bir iğne yaparım.

Adı : İnsan Postu
Yazar : Willi Heinrich
Baskı Tarihi : 1979
Sayfa Sayısı : 460
Kitabın Türü : Roman  ve Edebiyat
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Hürriyet Yayınları

İnsan Postu PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

İnsan Postu PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR
MOBİ KİTAP İNDİR