İntikamın Sırrı PDF İndir

tarafından
295
İntikamın Sırrı PDF İndir

İntikamın Sırrı PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 464 sayfadan oluşmaktadır.Korku, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Öykü Odabaş´dır. İntikamın Sırrı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 27,71 TL´dir.

İntikamın Sırrı konusu ve kısa bir özet

Öncelikle kitap intikam ateşiyle yanan 5 genç adam ve hiçbir şeyden haberi olmayan ama intikam için seçilen genç bir kızı konu alıyor. Kitap genel olarak Duru tarafından anlatılsa da diğer karakterin bakış açısıyla yazılan bölümler mevcut bu da kitabı biraz karmaşık hale getiriyor. Açıkcası bu kadar fazla bakış açısı insanı yoruyor. Neyse kitap başlarda her ne kadar sürükleyici olarak ilerlese de bayan karaktere  bol miktarda yüklenmiş olan herşeye karşı “kabullenmişlik hissi” beni kitaptan ara ara uzaklaştırdı.


Bununla birlikte bazı olayların bu olaylar kötü olaylar, karakter üzerinden sanki normal birşey gibi  yansıtılması bence kitabın ahengini bozmuştu. Tamam karakter güçlü dursun bende isterim ama onca olaydan sonra bu kadar da vurdum duymaz olunmaz yani.
Kitapta kendini okutan tek kısım yan karakterlerin bazı diyaloglarıydı. Onun dışında maalesef pek benlik bir kitap değildi.

Adı : İntikamın Sırrın
Yazar : Öykü Odabaş
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 464
Kitabın Türü : Korku, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

İntikamın Sırrı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

İntikamın Sırrı PDF ve EPUB İndirme Linkleri