İshak Edebiyat 2021 Öykü Seçkisi Pdf indir

tarafından
16
İshak Edebiyat 2021 Öykü Seçkisi Pdf indir

 

“İshak Edebiyat 2021 Öykü Seçkisi” isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. MARUZAT YAYINEVİ tarafından 23.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.
“İshak Edebiyat 2021 Öykü Seçkisi” kitabın özetini okuyabilir, “İshak Edebiyat 2021 Öykü Seçkisi” kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. “İshak Edebiyat 2021 Öykü Seçkisi” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“İshak Edebiyat 2021 Öykü Seçkisi” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

İshak Edebiyat’ı 2019 yılında kurduk. İsmimizden de anlaşılacağı üzere bizleri bir araya getiren ilk payda Onat Kutlar’ın İshak kitabı oldu. Türk öykücülüğüne bir nebze de olsa katkı sağlamak adına varız. Bu amaçla çıktığımız yolda, öykü severlerin desteğiyle kısa sürede büyüdük. Üç yıl içerisinde yüzlerce öykü yayımladık, seslendirdik, daha önce çevrilmemiş öyküleri Türkçe’ye kazandırdık, yeni-deneyimli öykücülerle söyleşiler yaptık, denemeler paylaştık. İstedik ki öykü severler bir araya gelsin ve İshak Edebiyat bir öykü okuluna dönüşsün. Okur ve yazar dostlarımızdan aldığımız dönütlerden bunu başarmaya başladığımızı anlıyoruz.
 
Daha önceki yıllarda olduğu gibi 2021 yılı sonunda da “İshak Edebiyat Öykü Seçkisi” hazırlamaya karar verdik. Öyküleri belirlerken öncelikli olarak okunma ve beğeni sayılarına baktık. Sonrasında grupça bir çalışma yaparak her bir öyküyü özenle seçtik. Bize öykülerini ve yazılarını yollayan yazarlarımıza, desteklerini her daim hissettiğimiz değerli okur dostlarımıza, seslendirmelerimizi yapan sevgili Yusuf Can Gökkaya’ya ve Bakış Kutlu Kurtuluş’a, çevirilerimizi yapan Nurgök Özkale’ye teşekkür ediyoruz. “Sadece Öykü” diyerek çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz. İshak Edebiyat Öykü Seçkisinde yer alan yazarlar Fazlı Gök, Seher Tanıdık, Atakan Boran, Arzu Anlar Saraç, Duygu Yaman, Emre Ocaklı, Hüseyin Kılıç, Esra Kahya, Ebuzer Kalender, Meral Çiçeklidal Gültekin, Aslıhan Kocabal, Ahmet Tarık Tekoğul, Birgül Yangın Aslanoğlu, Hüseyin Mazlum Ak, Deniz Köker, Mehmet Kabakçı, Figen Savi, Nihat Kopuz, Korkut Kabapalamut, Nuray Elçin’den ibarettir.