İtaatkar PDF İndir

tarafından
318
İtaatkar PDF İndir

İtaatkar pdf indir kitabının yazarı Tara Sue Me´dir.Kitap 2016 yılında basılmıştır ve 360 sayfadan oluşmaktadır.İtaatkar kitabını pdf olarak yandex ile hemen indirin.

  • Adı:İtaatkar
  • Yazar:Tara Sue Me (Tara Thomas) (Cat Waters), Lale Baydal (Çevirmen)
  • Alt başlık:İtaatkar Serisi #1
  • Baskı tarihi:Mayıs 2016
  • Sayfa sayısı:360

Tara Sue Me – İtaatkar Kitabı Ön Okuma

İki uzun gün geçmişti. Ama bundan sıkıldığım falan yoktu tabii. Kütüphaneyi incelemek benim yeni zaman geçirme şeklim olmuştu. Vaktimi yeni kitaplar keşfederek ve eski dostlarla hasret gidererek geçirdim. Nathaniel çok düşünceliydi. Nazik. Belki biraz mesafeli. İyi beslenmemi ve dinlenmemi sağladı. Zaman zaman kütüphanede bana eşlik etti ama çok uzun kalmadı.

Hatta onun hükmedici yanını bile özlemiştim. Onu bilerek kızdıracak ya da kışkırtacak kadar değil tabii. O kadar da özlememiştim. Araba konusu tekrar açılmadı. Ben de söylediklerini tekrar düşündüm, bana sahip çıkmanın sorumluluğu olduğu konusunda neler dediğini hatırladım. İhtiyaçlarımın karşılandığından emin olmak isteğini düşündüm. O hafta sonu yaptığı tamamen buydu.

Her ne kadar hastanedeki hareketlerini ve kütüphaneyi özgürce kullanmama izin verişini romantik bulsam da işin aslını biliyordum.
Arabada söylediği şeyi yapıyordu – ihtiyaçlarımın karşılanmasını sağlıyordu. Sağlıklı bir itaatkâra ihtiyacı vardı ve beni sağlıklı kılmak için elinden gelen her şeyi yapıyordu, yaptıklarının tek nedeni buydu, başka bir şey değil. Ama bana dokunmadığı için biraz sinirlenmiştim.’Iîim hafta sonu dinlenmiştim. Son derece iyi hissediyordum.

Ve karşılanmamış olan ihtiyaçlarım vardı. Kullandığım bardağı bulaşık makinesine koydum ve mutfaktan çıktım. Saatime baktım, bir olmuştu. Maç üçten önce başlamayacaktı. Bir sürü zaman vardı. Spor odasına baktım. Kimse yoktu. Nathaniel salonda da değildi. Dışarıda mı yoksa yatak odasında mı diye merak ettim. Hayır, kütüphanenin köşesindeki küçük çalışma masasına oturmuş çalışıyordu.

İçeri girdiğimde başını kaldırıp baktı. “Her şey yolunda mı? Herhangi bir şeye mi ihtiyacın var?” “Evet. Sana/’ Bluzumu çıkardım. Okumakta olduğu kâğıtları yere bıraktı. “Dinlenmen gerek.” Bu tam olarak bir talimat gibi değildi, bu yüzden bir şey demedim. Pantolonumun düğmelerini çözüp çıkardım. Hem burası benim kütüphanemdi. Oturmuş boş bir ifadeyle bana bakıyordu. Ne düşünüyordu acaba? Gitmemi söylemeyecekti herhalde öyle değil mi? Ellerimi sırtıma götürüp sutyenimi çözdüm. Beni geri çevirmesini kaldırabileceğimi sanmıyordum. Ya gerçekten beni geri çevirme?