Itırşahi PDF İndir

tarafından
138
Itırşahi PDF İndir

Bazı insanlar rüşvet diye nitelendirse de, ben bunu hayatta kalma yöntemi olarak adlandırıyorum. Evde olduğum zamanlarda bile rol yapıyorum. Hangi tarafım gerçek, ben de asla bilemeyeceğim. Gerçekten hissetmek, gerçekten “kendim olmak” nasıl bir duygu, merak ediyorum. Çok yorucu olmalı herhalde. Birini internetten rahatlatmak daha kolay.

Annesi öldüğü zaman Lucille chat yapmak istediğinde olduğu gibi. Parmaklarım yerinde bir hareketle başsağlığı dilerken, bedenimin geri kalanı televizyondaki The Apprentice programına kilitlenmiş ve yakında piyasadan kalkacakmışçasına çikolatalı draje tıkınmaya adanmıştı.

İnsanlarla birlikte olmak yerine, çocuklarıyla takılmayı tercih ederim. Evlerine gittiğimde, çaydanlığı ocağa koyduklarını gördüğümde, hemen yerimden kalkar çocukların oyuncak evlerine girerim. Çocuklar bana plastik tabaklarda fırından çıkmış tavuk ikram ederler veya birlikte boyama yaparız.

Imel- da’nın ikizleri Hope ile Molly’de bende olmayan birkaç Sylvani- an oyuncağı var, o yüzden genelde onlarla oynar veya bir dahaki sefere hangi oyuncağı almak istediğimize karar vermek için broşürlere bakarız.

PDF KİTAP İNDİR