İyi Düşün Doğru Karar Ver PDF İndir

tarafından
206
İyi Düşün Doğru Karar Ver PDF İndir

İyi Düşün Doğru Karar Ver  PDF İndir kitabı 2001 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 222 sayfadan oluşmaktadır.Kişisel Gelişim kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Doğan Cüceloğlu´dır. İyi Düşün Doğru Karar Ver kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13,50 TL´dir.

İyi Düşün Doğru Karar Ver konusu ve kısa bir özet

Bu kıtap bana göre İçten geldi. Okumaya başladığımda Hadise Timur adlı psikoloji öğrencisinin bir kızı beğenmesi fakat kızın onu beğenmemesiyle başladı. Sonra bu arkadaşımızın psikoloji uzmanı olan ve bir kitap evi olan Yakup Beyle tanışması ile hem derslerinde hatta bu ilişkisine Muavin oldu.Bu şekilde Düşünce alışverişi yapmış oldular.

Yazarın bu ilişkisi bana adeta Yakup erkek yazarımız ve Timur erkek de Üstün Dökmen gibi geldi.

Kitap hoşuma gittı. Okumanızı tavsiye ederim.

Adı : İyi Düşün Doğru Karar Ver
Yazar : Doğan Cüceloğlu
Baskı Tarihi : 2001
Sayfa Sayısı : 222
Kitabın Türü : Kişisel Gelişim
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Kariyer Yayınları

İyi Düşün Doğru Karar Ver PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

İyi Düşün Doğru Karar Ver PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR