İyi Hemşire PDF İndir

tarafından
173
İyi Hemşire PDF İndir

İyi Hemşire PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 480 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Korku-Gerilim ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Charles Graeber´dır. İyi Hemşire kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,86 TL´dir.

İyi Hemşire konusu ve kısa bir özet

Bu kitap, altı yılı aşkın süre devam eden bir araştırmaya ve Charles Cullen dâhil onlarca insanla yapılmış görüşmelere dayanılarak yazılmış gerçek bir hikâyedir. Charlie, çok onurlu ve anlaşılması zor biridir; konuşmalarımızın dışında, kamuya açık tek bir cümle söylememiş ve tek bir medya kuruluşuyla görüşmeyi kabul etmemiştir. İlişkimiz, hapishanedeyken bir böbreğini bağışlamak istemesiyle başladı ve birkaç yıla yayıldı.

Bu konuda daha fazla konuşmayı gerekli görmüyor. Charlie’nin bakış açısını bu kitapta bulacaksınız ama kitapta anlatılan gerçeklerde tek söz sahibi kendisi değildi. Bu kitabın yazılabilmesi için daha önce sessiz kalmış birçok başka kaynak da katkıda bulundu. Hepsi özel yaşamlarını, bazıları kariyerlerini ve saygınlıklarını tehlikeye attılar. Bazıları özgürlüklerini bile tehlikeye attılar.

İsteyenlerin isimleri ve kişisel bilgileri, özel yaşamlarını ve burada anlatılan olaylarla zaten değişmiş olan hayatlarını korumak için değiştirildi. Hikâyenin doğru şekilde aktarılması için, polis soruşturma raporlarından elde edilen gerçekler, görgü tanıklarının ifadeleri, yazılı ifadeler, ses kayıtları, izleme kayıtları, mahkeme tutanakları, yasal ifadeler ve kişisel görüşmelerden elde edilen bilgilerin kullanılması da dâhil, her türlü çaba harcandı.

Bazı bant çözümleri üzerinde metni kısaltmak ve daha açık anlatabilmek amacıyla kuçuk du/r tm« ler vapıldı ve bazı diyaloglar doğrulayan belgelere da\ anı larak zorunlu olarak yeniden kurgulandı Ancak bütün cinayet hikâyelerinde olduğu gibi asıl tanıklar sessiz. Bu kitap onlara ve her \ erdeki ömürlerim bizlere bakmak için harcavan iyi hemşimlere adanmıştır.

Adı : İyi Hemşire
Yazar : Charles Graeber
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 480
Kitabın Türü : Roman, Korku-gerilim ve Edebiyat
Orijinal Adı : The Good Nurse
Dil: Türkçe
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları

İyi Hemşire PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

İyi Hemşire PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK