İyi ki Doğdun Aşk PDF İndir

tarafından
53
İyi ki Doğdun Aşk PDF İndir

İyi ki Doğdun Aşk pdf indir kitabı 2015 yılında basılmıştır ve 288 sayfadan oluşmaktadır.İyi ki Doğdun Aşk kitabının yazarı Danielle Steel´dir.Kitabı pdf formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

  • Adı:İyi ki Doğdun Aşk
  • Yazar:Danielle Steel, Petek Demir (Çevirmen)
  • Baskı tarihi:Aralık 2015
  • Sayfa sayısı:288

Danielle Steel – İyi ki Doğdun Aşk Kitabı Ön Okuma

Görünüşünü korumak zaman, uğraş, bakım ve maddiyat gerektirmişti. Bu, kendiyle gurur duymasını sağlamıştı ve kariyeri için önemliydi. Valeria otuz beş yıllık kariyerinde dekorasyon ve tarzın bir numaralı yol göstericisi olmuştu. Üniversiteden mezun olduktan sonra bir dekorasyon dergisi için yazmaya başlamış ve bunu yoğun bir tutkuya dönüştürmüştü.

Eğlence ve evde olabilecek her ne varsa tüm bunlarla yakından ilişkiliydi. Yatak çarşafları, mobilya, duvar kâğıdı, kumaş, lüks çikolatalar ve hardal çeşitleriyle sözleşmeleri vardı. Evlilik, dekorasyon ve eğlence üzerine altı kitap yazmıştı ve televizyonda en yüksek reytingleri alan bir gösterisi vardı. Başkanlarm kızları ve yeğenleri evlenirken Beyaz Saray’da üç düğün organize etmiş, evlilik konusundaki kitabı Nezv York Times’m en çok satanlar listesinde kırk yedi hafta boyunca bir numarada kalmıştı.

Baş rakibi Martha Stewart’tı. Valerie rakibine derin bir saygı duysa da, kendinin farklı bir yeri olduğunu düşünüyordu. Kendi alanında en önemli iki kadındı bu ikisi. Valerie tam olarak kendine öğretilen şekilde yaşıyordu. Central Park’ı tepeden gören Beşinci Cadde’deki çatı dubleksi ve önemli sayıdaki modern sanat eseri koleksiyonu her zaman çekime hazır gibiydi. Kendisi de öyle.

Güzellik konusunda takıntılıydı. İnsanlar onun söylediği şekilde yaşamak, kadınlar onun gibi görünmek ve genç kızlar onun düzenleyeceği veya gösterisinde ya da kitabında anlattığı gibi bir törenle evlenmek istiyordu. Valerie VVyatt evlerinden biriydi. Güzel bir kadındı, şahane bir kariyeri vardı ve görkemli bir hayat yaşıyordu. Hayatındaki tek eksik bir erkekti ve üç yıldır kimseyle ilişkisi yoktu.