James Patterson – Cadı ve Sihirbaz PDF İndir

tarafından
127
James Patterson – Cadı ve Sihirbaz PDF İndir

Cadı ve Sihirbaz PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 312 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise James Patterson´dur.

Cadı ve Sihirbaz Kitap

Cadı ve Sihirbaz PDF İndir özet, BÖYLESİ ÇOK AĞIRDI. Bir şehir dolusu öfkeli yüz, körü ruhlu bir suçluymuşum gibi bana bakıyordu ki yemin ederim, değildim. Stadyum hınca hınç doluydu. Seyirci sayısı, stadyumun kapasitesinin çok üzerindeydi. İnsanlar sıraların arasında, merdivenlerde, beton rampalarda duruyordu ve fazladan birkaç bin kişi de oyun sahasında kamp kurmuştu. Bugün burada futbol takımları yoktu.

Deneseler bile, soyunma odası tünellerinden çıkamazlardı. Söz konusu korkunç iğrençlik, televizyon ve internetten de yayınlanıyordu. Bütün işe yaramaz gazeteler ve dergiler buradaydı. Evet, stadyumun etrafına belli aralıklarla yerleştirilmiş yüksek tüneklerdeki kameramanları görebiliyordum.Hatta sahanın üzerine gerilmiş teller üzerinde gidip gelen uzaktan kumandalı kameralar da vardı.

İşte, bir tanesi tam platformun üzerinde, rüzgarda hafifçe sallanıyordu. Hiç şüphesiz, görebildiğimden milyonlarca fazla göz daha izliyordu. Ama asıl kalbimi kıranlar, bu stadyumu dolduranlar dı. O n binlerce, hatta belki yüz binlerce meraklı, umursamaz veya en azından kayıtsız yüz… Korkunçluk kavramım yeniden biçimleniyordu. Ve gözyaşları bir yana, biraz nemlenmiş gözler bile göremiyordum.

Kimse itiraz etmiyordu. Kimse ayağını vurmuyordu. Kimse yumruğunu kaldırmıyordu. Herhangi birinin ileri atılıp güvenlik kordonunu aşarak ailemi güvenliğe götürmeyi düşündüğünü gösteren bir şey de yoktu.
Açıkçası, biz Allgood Ailesi için hiç de iyi bir gün değildi. Aslında, stadyumun iki ucundaki devasa video ekranlarında geri sayım devam ederken, bizim son günümüz olacak gibi görünüyordu. Hepsini daha da vurgulayan şey, sahanın ortasında diktikleri kulenin tepesinde duran uzun boylu, kel kafalı adamdı.

Yüce Divan başyargıcıyla Acımasız Ming karışımı bir şeye benziyordu. Kim olduğunu biliyordum. Hatta onunla karşılaşmıştım da. O, Bir Olan Kişi’ydi. Tam arkasında, dev bir Y.D. sancağı asılıydı: YENİ DÜZEN Ve kalabalık, neredeyse şarkı söyler gibi haykırmaya başladı: “Bir Olan Kişi! Bir Olan Kişi!” Bir Olan, elini kaldırdı ve platformun üzerindeki kukuletalı dalkavukları bizi ileri itti.

En azından, boyunlarımızdaki iplerin izin verdiği kadar. Yakışıklı ve cesur ağabeyim W hit’in platformun mekanizmasına baktığını görüyordum. O nu kilitlemenin, bizi boyunlarımızı kıracak ölümlere sürüklemesini engellemenin bir yolunu bulmaya çalışıyordu. Bu beladan son dakikada kurtulmanın mümkün olup olmayacağını merak ettiğini görüyordum. Annemin kendisi için değil, W hit ve benim için sessizce ağladığını görüyordum.

Babamın teslim olmuş bir halde hafif kambur durduğunu ama bu gezegendeki son anlarımızda sefilce davranmanın bir anlamı olmadığını bana ve ağabeyime hatırlatmak ve morallerimizi yüksek tutmak için gülümsediğini görüyordum. Ama sanırım bunları anlatırken biraz ileri gittim. Burada bir önsöz sunmam gerekiyor; halka açık idamımızın detaylarını vermem değil. En iyisi biraz geri gidelim…

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR