Julie Garwood yazgı pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Julie Garwood – Yazgı PDF İndir

Julie Garwood – Yazgı PDF indir, Kitabın yazarı Julie Garwood’dur. Kitabın Türkçe’ye çevirisini Duygu Uğur yapmıştır. Kitap 2012 yılında basılmıştır. Sitemizden Yazgı e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Yazgı
  • Yazar: Julie Garwood, Duygu Uğur (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Temmuz 2012
  • Sayfa sayısı: 424
  • Orijinal adı: Honor’s Splendour

Yazgı Kitabı Ön Okuma

Madelyne, “Siz deli misiniz?” diye fısıldadı. Şaşkınlığı sesinden anlaşılıyordu. Baron ona cevap vermedi ama kaşlarını çatmasından bnusorudan pek hoşlanmadığı belli oluyordu. Madclync’i ayağa kaldırdı, sonra omuzlarından tutarak dengede durmasını sağladı, öyle ki yardım etmeseydi sırtüstü düşebilirdi. Garip ama dokunuşları o yapıda bir adam için yumuşaktı. Bu kadarcık bir bilgi bile genç kızın aklım karışmasına yetti. Adamın hilekarlığı genç kızın anlayış sınırlarını aşıyordu. Esir olan oydu, Madelyne onun kurtarıcısıydı, baron bu gerçeği anlamamış olabilir miydi? Neden onun için bu kadar tehlikeyi göze almıştı ki! Aman Tanrım, onun ayağına dokunmuş, onları ısıtmış ve ona cesaret edebildiğince her şeyi vermişti.

Bu soylu adam bir barbara dönüşmüştü ve dev gibi ölçülerine uygun vahşi bir yüz ifadesiyle ona tepeden bakıyordu. Madelyne adamdan yayılan gücün farkındaydı, buz gibi gri gözlerindeki donuk bakıştan ürkmemesi gerektiğini bildiği halde bedeninin titremesine engel olamıyordu ki baronun bunu fark etmemesi imkansız Ancak adam titremesini yanlış yorumladı ve hemen onun pelerinine uzandı. Giysiyi omuzlarına sararken pelerin kızın göğüslerine değdi. Madelyne bu dokunuşun maksat-11 olmadığını düşündü ama yine de bir adım geri çekilerek pelerininin önünü sıkıca kavradı. Kaşları daha da çatılan baron onun ellerini tuttu, arkasını döndü ve kızı arkasın-dan çekerek karanlık koridor boyunca ilerlemeye başladı. Madelyne’in ona yetişmesi için koşması gerekiyordu, aksi halde sürüklenebilirdi. “Hiç gereği yokken neden Louddon’ın adamlarını kışkırtıyorsunuz?”

Barondan yanıt gelmemesine rağmen Madelyne geri çekilmedi. Asker ölüme doğru yürüyordu. Genç kız onu durdurmak zorunda hissediyordu kendini. “Lütfen baron, bunu yapmayın. Dinleyin beni. Soğuk aklınızı başınızdan almış. Sizi öldürecekler.” Onun çekişine karşı koymaya çalıştı, tüm gücünü kul-landı ama adımlarını yavaşlatamadı bile. Tanrı aşkına onu nasıl durduracaktı?

Aşşağıdan Julie Garwood Yazgı e-Kitap indirebilirsiniz.| Yazgı PDF indir veya okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir