Kabilin Kırlangıçları PDF İndir

tarafından
130
Kabilin Kırlangıçları PDF İndir

Kabilin Kırlangıçları PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 152 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Yasmina Khadra ´dır.

Kabilin Kırlangıçları konusu ve kısa bir özet

Savaş ve baskının hüküm sürdüğü, taliban yönetimi altında olan Kabil`de ki kadınların yaşam hikayesini anlatan 34 dilde çevrilen bir kitaptır.Bir zamanlar rahat ve huzur içinde yaşayan burjuva çiftin ve Taliban tarafından hizmet edilmek için görevlendirilmiş zindancı ve eşi..

Bu dört karakter karanlıktan kurtulmak için verdikleri mücadeleler anlatıyor. Kadınların ise kötü muamelelere uğradığı ve özgürlük için bir o kadar uğraştığı, dar ve pis alanlardan kurtulmak için verdikleri mücadeleleri gözler önüne seriyor.

Kitabın Adı Kabilin Kırlangıçları
Yazar : Yasmina Khadra
Baskı Tarihi : Mart 2013
Sayfa Sayısı : 152
Kitabın Türü : Edebiyat, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Kırmızı kedi yayın evi
Ülke : Türkiye

Kabilin Kırlangıçları PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kabilin Kırlangıçları PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR