Kaç Benimle PDF İndir

tarafından
469
Kaç Benimle PDF İndir

Kaç Benimle PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 392 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Kristen Proby´dır. Kaç Benimle kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 16,90 TL´dir.

Kaç Benimle konusu ve kısa bir özet

Sıradan bir gün sahile inip fotoğraf çekecekti Natalie, sahilde gördüğü seksi adam gözüne çarptı ve çaktırmadan onun fotoğraflarını çekmeye başladı.Bu adam Natalie´nin ruhunun yaralarını sarabilecekti.

Kameranın odak noktası olan Luke Williams ise dünyadan biraz uzaklaşmak için gelmişti bu sahile, fakat Natalie´nin fotoğraf çektiği gördüğünde ise hemen üstüne atladı ve kendisini neden çektiğini sordu.

Luke, Natalie´nin seksi vücuduna ve doyulmaz isteğine karşı gelemedi, bu arada ise kim olduğunu bir türlü sorma cesareti gösteremiyordu.

Natalie ise sırlara ve yalanlara gelmeyen bir kadındı, Luke ise yalanlar ve sırlar içinde dolaşıyordu.Luke´un gerçek yüzünü gördüğünde tepkisi ne olacaktı ve ilişki ne kadar sürecektir.

Adı : Kaç Benimle
Yazar : Kristen Proby
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 392
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Come Away with Me
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Aspendos Yayıncılık

Kaç Benimle PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kaç Benimle PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR