Kadere Bak PDF İndir

tarafından
137
Kadere Bak PDF İndir

Kadere Bak PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 448 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat, Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Cecelia Ahern´dır.

Kadere Bak konusu ve kısa bir özet

Bizim aramızdaki ne biliyor musun? İyi ve kötü, güzel ve çirkin, dünyadaki tüm
hislerin bir araya gelip yarattığı gizemli bir tutku…


Rosie ve Alex en yakın arkadaşlar olarak hayallerini, umutlarını, en tuhaf anlarını ve birçok ilki paylaşırlar. Fakat Alex’in ailesinin Amerika’ya taşınmasıyla bu güçlü dostluk tehlikeye girer. Aralarındaki iletişim kopmasa da yanlış anlaşılmalar, şartlar ve kötü talih onları ayrı düşürür. Peki bir gün her şeyi riske atıp tekrar birbirlerine kavuşmanın yolunu bulabilecekler midir?

“Pamuk şekerden bulutlara tutunup gökyüzüne yükselmek gibi… Kadere Bak! ağladıktan sonra yüzünüze yerleşen rengârenk bir kahkahaya benziyor!”
– Heat

“Kalbinizi ısıtıp sizi bir girdap gibi içine çeken usta işi bir roman!”
– Company

“Mesafeler, büyük sevgilerin önünde duramaz. İşte size kanıtı.”
– The Guardian

Kitabın Adı Kadere Bak
Yazar : Cecelia Ahern
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 448
Kitabın Türü : Aşk,Edebiyat ve Roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Pegasus Yayınları
Ülke : Türkiye

Kadere Bak PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kadere Bak PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR