Kahramanlar Hep Erkek PDF İndir

tarafından
92
Kahramanlar Hep Erkek PDF İndir

Kahramanlar Hep Erkek PDF İndir kitabı 2008 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 165 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve Hikaye kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Duygu Asena´dır. Kahramanlar Hep Erkek kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 6,48 TL´dir.

Kahramanlar Hep Erkek konusu ve kısa bir özet

Duygu Asena bu Defa Hikaye yazdı. Kitapta 13 Hikaye ve bir masal Mevcut.gerçekte masal, Onüçbuçukuncu Hikaye.harbiden bir masal mı bu? sebep o bir masal da, ötekiler birer Hikaye? Peki kitabın ismi niye “Kahramanlar Hep Erkek!”? başka bir deyişle erkekler kahraman olmayı mı isterler yoksa kahramanlar bey mi olur? Veyahut asıl kahramanlar bayanlar mıdır?

Evet kahraman kim? Dahası kahraman olmaya lazım Mevcut mı?

Adı : Kahramanlar Hep Erkek
Yazar : Duygu Asena
Baskı Tarihi : 2008
Sayfa Sayısı : 165
Kitabın Türü : Edebiyat ve Hikaye
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Kahramanlar Hep Erkek PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kahramanlar Hep Erkek PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR