Kalp Sızısı PDF İndir

tarafından
119
Kalp Sızısı PDF İndir

Kalp Sızısı PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 384 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı F. Louisa Barclay´dır. Kalp Sızısı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13.24 TL´dir.

Kalp Sızısı konusu ve kısa bir özet

Ben bu kitabı okuyalı takriben 6 yıl oldu. Ve bugün birisine Armağan etmek için bir çok kitapçı ve Sahaf dolaşmama Karşın, kitabı bulamadım. henüz önceki ve popüler olmayan bir kitap… 6 yıl süresince insan değişir, fikirleri değişir, ve bir çok Yepyeni kitap eklenir kütüphanesine. ama ben geçen bunca vakte Karşın Gene benim için en Hususi kitap diyorum.

Elbette bir çok kitapta çok çok etkilendim. fazla henüz iyi kitaplar da olabilir. Ancak sebep bilmiyorum kitabın konusu bir sevi hikayesinden öte. adeta asıl anlatılmak istenen konu sevi değilde bambaşka bir şey. galiba bu kitap da öğrendim, insanların abes zırvalamalarını katiyen isteklerimin önüne koymamam gerektiğini.

Ve yaşamın insanları dinleyerek, onların ne dediğini fazlaca düşünürek henüz çekilmesi kuvvet bir yer olduğuna kanaat getirmiştir. Başkalarının ne düşündüğünü umursayacak kadar uzun değil vakit. Herkes için kolay ve Alelade bir sevi hikayesi. Benim için çok henüz derin bir manası olan kitap. Benim için başka kitaplardan henüz başka bir kitap. Okumanızı elbette tavsiye ederim. Tabi kitabı bulmak biraz zor olabilir.

Adı : Kalp Sızısı
Yazar : F. Louisa Barclay
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 384
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Rosemary
Dil: Türkçe
Yayınevi: Liya Yayınları

Kalp Sızısı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kalp Sızısı PDF İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR