Kanlı Gömlek PDF İndir

tarafından
168
Kanlı Gömlek PDF İndir

Kanlı Gömlek  PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 465 sayfadan oluşmaktadır.Din kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Ömer Rıza Doğrul´dır.

Kanlı Gömlek ve kısa bir özet

İslam Tarihi’nin en önemli olaylarından birini aydınlatmak için yazılan bu eser, ana kaynakların kaydettiği tarihi gerçeklere dayanarak;

Hz. Osman’ın şehit edilişini,
İlk Yahudi dönmelerinin kurdukları gizli ve yıkıcı cemiyet ile bu cemiyetin Müslümanlar arasında çıkardığı fitneleri,
İslam Tarihi’nde yaşanan ilk iktidar mücadelelerini ve bundan dolayı Hz. Ali ile Hz. Ayşe ve Hz. Muaviye arasında vuku bulan olayları, edebî bir üslupla konu etmektedir.

Cumhuriyet döneminin usta kalemi Ömer Rıza Doğrul bu eseri yazarken olayların mümkün olduğu kadar tasavvur edilebilmesi maksadıyla bu olayların kahramanlarını konuşturmak ve bu sayede en karmaşık tarihî olayların kolaylıkla anlaşılmasını sağlamak istemiştir.

Kitabın Adı Kanlı Gömlek
Yazar : Ömer Rıza Doğrul
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 465
Kitabın Türü : Din
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Kaknüs Yayınları
Ülke : Türkiye

Kanlı Gömlek PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kanlı Gömlek PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR