Kara Fırtına PDF İndir

tarafından
116
Kara Fırtına PDF İndir

Kara Fırtına PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 528 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Clive Cussler´dir.

Kara Fırtına ÖZET

Kara Fırtına PDF İndir, Binbaşı Takeo Ogava saatine bakıp sinirli bir şekilde başınıiki yana salladı.”Gece yarısını iki saat geçti bile,” diye homurdandı endişeyle. “Üç saat gecikmişiz, halıi bekliyoruz.” Uykusuzluktan gözleri donuklaşmış genç bir teğmen amiri-nin sızlanmasınabaşını sallayarak katıldı, ama bir şey söylemedi. Japonya İmparatorluğu Deniz Kuvvetleri /·403 denizaltısının kaptan köşkünde duran iki adam bekledikleri şeyi görebilmek ümidiyle karşıdaki tersaneye bakmaktaydılar.

Geniş bir alana yayılan deniz üssünün arkasındaki Kure şehrinde geç rağmen yanan ışıklar vardı. Hafifçe yağan yağmurun yatıştırıcı mınıtısına uzaktan gelen çekiç, vinç ve kaynak hamlaçlarının sesi karışıyordu. Düşmanın hasar verdiği gemilerin onarımıve yenilerinin inşası için günün yirmi dört saatinde çalışılıyor ve giderek cılızlaşan savaş gücüne katkıda bulunmak için ümitsizce bir çaba gösteriliyordu.

Ogava bu sözler karşısında şaşıp kalmıştı.Onun gibi denizaltı komutanı olan arkadaşları kalan su üstü kuvvetlerini korumak için savunma savaşları verirken, kendisi tek başına Pasifik’i kat edecek ve savaşı bitirecek bir saldırı yapacaktı.Başkasından duysa bu fikre gülüp geçerdi, ama karşısında harekatçıbir kurmay albay vardı ve bunu onun ağzından duyuyordu.

“Güveniniz bana gurur verdi Albay Horinuçi. Mürettebatımın
ve subaylarımın imparatorumuzun onuru için her şeyi yapacağın­dan kuşkunuz olmasın. Sakıncası yoksa sorabilir miyim efendim?” dedi Ogava. “Doktor Tanaka’nınkargosu nedir acaba?” Horinuçi birkaç saniye denize boş gözlerle baktıktan sonra, “Makaze,” dedi alçak sesle. “Habis rüzgar.”

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR