Kara Melek PDF İndir

tarafından
216
Kara Melek PDF İndir

Kara Melek PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 434 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat, Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Kat Martin´dır.

Kara Melek konusu ve kısa bir özet

Mükemmel bir ortaçağ aşk hikayesi. Bu kitabı sevmekle kalmayacak, devamı için sabırsızlanacaksınız.
-Affaire de Coeur-

Onlar bölünmüş topraklarda, birbirlerini düşman biliyorlardı.

Ivesham’lı Caryn manastırın soğuk duvarları arasından kurtulup özgürlüğüne kavuşmayı beklemektedir. Acımasız Ral olarak tanınan Norman şövalye onu bir kez ölümden kurtarıp sonra kaderine terk ettiği günden beri Caryn, onu babasının topraklarına konan ve adamlarını kız kardeşinin üzerine salan bir adam olarak tanımaktadır. Halkına barış getirmek için onunla evlenmeyi kabul ettiğinde ise düşünceleri ve planları korkutucu bir hal alır.

Fakat kaderleri çarpışan kılıçlardan çok daha keskindi.

Esrarengiz Savaşçı’nın kanı, Caryn’in kıpkırmızı ve yakıcı dudaklarıyla lanetlenmiştir sanki. Vahşi bir tutkunun pençesinde olduğundan habersiz Ral, tehlikenin nereden geldiğini geç fark edecektir. Asi bir gelin, İngiliz ormanlarında gezinen kurtlardan ve haydutlardan daha ölümcül bir hain olabilir mi?

Kitabın Adı Kara Melek
Yazar : Hümeyra Özbek
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 434
Kitabın Türü : Aşk,Edebiyat ve Roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Koridor Yayıncılık
Ülke : Türkiye

Kara Melek PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kara Melek PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR