Karabasan PDF İndir

tarafından
294
Karabasan PDF İndir

Karabasan PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 400 sayfadan oluşmaktadır.Korku, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Wulf Dorn´dır. Karabasan kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 29,99 TL´dir.

Karabasan konusu ve kısa bir özet

Karabasan kitabıyla bu okuduğum 6. Wulf Dorn kitabı oldu. Yeni kitapta yoldaymış ‘Travma’ ismiyle yaklaşık iki hafta sonra yayınlanacakmış.
Dorn, yaklaşık yirmi yıl psikiyatri kliniğinde çalışmış ve bu süre zarfında bence iyi bir gözlem yapmış. Bütün kitaplarını okumuş biri olarak, hemen hemen bütün kitaplarında ki gerilimi sevdim, psikolojik gerilim tarzında gerçekten güzel yazdığını düşünüyorum (bu tarzda çok fazla kitap okumadığımdan da olabilir).


Gelelim kitaba, baş karakterimiz, Simon, anne ve babasıyla çıktığı yolculukta kaza geçiriyor ve bir tek o sağ kalıyor. Daha sonra yaşadıklarını atlatamayınca bir süre psikolojik tedavi görüyor. Hastaneden çıktıktan sonra halası ve abisinin yanına gidiyor. Kazadan sonra gördüğü kabuslardan kurtulamayan Simon, hem bunlardan kurtulmaya çalışıyor, hem de yeni ortama uyum sağlamaya çalışıyor. Bu arada bir kızın kaybolmasıyla olaylar başlıyor.
Kabuslarında gördüğü kurt gerçek biri mi değil mi ? aslında gördükleri kabus değil mi? Son sayfalarında gerilimi iyice artan, ters köşe beklerken neyin nasıl olacağını merakla bekleten, tavsiye edebileceğim bir kitap oldu benim için.

Adı : Karabasan
Yazar : Wulf Dorn
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 400
Kitabın Türü : Korku, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Karabasan PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Karabasan PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR