Karanlığı Beklerken PDF İndir

tarafından
98
Karanlığı Beklerken PDF İndir

Karanlığı Beklerken pdf indir kitabı 1995 yılında basılmıştır ve 305 sayfadan oluşmaktadır.Karanlığı Beklerken pdf kitabının yazarı Tess Gerritsen´dir.Karanlığı Beklerken kitabını indirmek için aşağıya ininiz.

  • Adı:Karanlığı Beklerken – Kupa Kızı
  • Yazar:Tess Gerritsen, Canan Özüm (Çevirmen)
  • Baskı tarihi:1995
  • Sayfa sayısı:305

Tess Gerritsen – Karanlığı Beklerken

Tess Gerritsen – Karanlığı Beklerken
Beryl ve Jordan, anne ve babalarının vefatı ile ilgili bir aile sırrını çözmek üzere Paris’e gelirler. Ancak buldukları tüm cevaplar, eski sırların hiç de kolay çözülmeyeceğini işaret etmektedir. Beryl, gerçeğin peşinde ölümüne koşarken, kendisini tehlikenin tutkularla birleştiği bir dünyanın içinde bulur. Eski CIA ajanı Richard Wolf ile işte tam da bu birleşim noktasında tanışırlar. Böyle bir dünyanın içinde dost düşmana ve düşman da katile kolaylıkla dönüşebilir şüphesiz. Peki ya burada aşkın payına düşen nedir?

Tess Gerritsen – Kupa Kızı
Jordan Tavistock’un, arkadaş hatırına yapamayacağı şey yoktu. Bir eve hırsız gibi girip arkadaşı için tehlikeli olacak mektupları çalmayı bile kabul etmişti. Hiç hesapta olmayan şey ise, orada suçüstü yakalanmaktı. Hem de başka bir hırsız tarafından. Üstelik son derece güzel bir kadındı bu hırsız. Gerçek bir soyguncu olan Clea ve Jordan’ın esas meselesi, mutluluğu birlikte yakalayıp yakalayamamaktan ziyade o kadar uzun süre hayatta kalıp kalamayacaklarıydı.