Karanlığın Gizli Öpücüğü PDF İndir

tarafından
140
Karanlığın Gizli Öpücüğü PDF İndir

Karanlığın Gizli Öpücüğü PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 384 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Christina Courtenay´dır. Karanlığın Gizli Öpücüğü kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,85 TL´dir.

Karanlığın Gizli Öpücüğü konusu ve kısa bir özet

Kayla, bir müzayedede 18. yüzyıla ait bir portreyi satın aldığında, kendisini iflasa sürüklediğinin ve başının belada olduğunun farkındadır. Ancak onu daha büyük bir bela beklemektedir. Üstelik, aklını kaçırdığını düşündürecek kadar büyük bir bela; Jago! Kaçakçı Jago Kerswell, Leydi Eliza Marcombe ile geçirdiği dakikaların tehlikeli olduğunu bilmektedir. Fakat onunla olabilmek için her türlü riski göze alacaktır. Aşklarının üzerinden 200 yıl geçmiştir ama Jago’nun Eliza’dan vazgeçmeye niyeti yoktur ve bu uğurda Kayla’yı delirmenin eşiğine getireceğini bilse de, ondan yardım istemeye kararlıdır. Bu yardım Kayla’yı çıkmaza sokar. Bir tarafta nişanlısı Mike, bir tarafta ölümsüz bir aşk. Bir de üzerine çingenenin kehanetleri… Ancak Kayla uzattığı yardım eli sayesinde ölümsüz aşkına giden yola çıktığından habersizdir.

Adı : Karanlığın Gizli Öpücüğü
Yazar : Christina Courtenay
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 384
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : The Secret Kiss of Darkness
Dil: Türkçe
Yayınevi: Agapi Yayınları

Karanlığın Gizli Öpücüğü PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Karanlığın Gizli Öpücüğü PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK