Karanlık Aşk PDF ve EPUB İndir

tarafından
1290
Karanlık Aşk PDF ve EPUB İndir

Karanlık Aşk PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 344 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Tuğçe Aksal´dır. Karanlık Aşk kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 19,50 TL´dir.

Karanlık Aşk konusu ve kısa bir özet

Kötü Çocuk adlı güzide eserden sonra okuduğum en kötü ikinci kitap bu sanırım. Belki de kötü çocuktan bile kötü. İkisi arasında bir yarışma düzenlese hangisi daha kötü olduğuna günlerce haftalarca aylarca karar veremem.
Kitabın ilk adı Tecavüzdü. Wattpaddeki ismi. Sonra ismini değiştirdiler ticari kaygı ile. Sizleri bir arkadaşımın yorumu ile baş başa bırakıyor. Takdiri sizlere bırakıyorum.

” Tecavüz efsane bir şey! Mükemmel! Herkes tecavüz için orasını burasını yırtıyor, bayılıyoruz! Ne zaman yola çıksak biri gelsede tecavüz etse diyoruz. O derece efsanelerdir kendileri. Cehalet… Susuyorum!Ama hayır susmayacağım,susmayacağız! Bir kadın saksı değildir! Bir kadın mal değildir! Alınıp-satılamaz! Bir kadına tecavüz edilemez! Kelime kalmadı yazacak. Öyle bir şey bu. Bu tip kitapları basan yayınlarda,satan sitelerden beyin isterim! Saygı isterim, mantık isterim. Bir insanlık göstergesi isterim! ”

Adı : Karanlık Aşk
Yazar : Tuğçe Aksal
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 344
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Karanlık Aşk
Dil: Türkçe
Yayınevi: Müptela Yayınevi

Karanlık Aşk PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Karanlık Aşk PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR

SİTEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN YEDEK LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

YEDEK LİNK