Karanlık Lise 2 PDF ve EPUB İndir

tarafından
343
Karanlık Lise 2 PDF ve EPUB İndir

Karanlık Lise 2 PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 528 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Alya Öztanyel´dır. Karanlık Lise 2 kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 23,05 TL´dir.

Karanlık Lise 2 konusu ve kısa bir özet

Karanlık Lise serisi ikinci kitabı ile birlikteyiz. İlk bölümlerde gerçekten sıkıcı geldi bana çünkü Demir ile ilgili tek bir kelime yoktu. Sonradan güzeldi hem de çok güzel. Finalde ağladığım gerçeğini değiştiremiyorum ne yazık ki. Güneş öğrendiği gerçek ile Demir’den ayrılır. Ve tatile gider. Demir, tatilin yarısında gelir. Bomba bir şekilde… Arda onun Güneş’ten uzak durması için elinden geleni yapar. Sizce Güneş ile Demir ayrı kalabilir mi ? Finalde Güneş’in kaçırılması gerçekten ağlamama sebep oldu tabi en çok Arda’da ağladım. Umarım sizde benim hissettiklerimi hissedersiniz.

Adı : Karanlık Lise 2
Yazar : Alya Öztanyel
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 528
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Karanlık Lise
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Karanlık Lise 2 PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Karanlık Lise 2 PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR