Karanlık Lise PDF ve EPUB İndir

tarafından
1843
Karanlık Lise PDF ve EPUB İndir

Karanlık Lise PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 384 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Alya Öztanyel´dır. Karanlık Lise kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 23,05 TL´dir.

Karanlık Lise konusu ve kısa bir özet

Wattpad’de başlayıp kitabını elime aldığım ilk hikayeydi. Klasik kötü çocuk-masum kız kitaplarından. Ama Demir’in fazla uzun sürmeyen ve Güneş’i yakmayan kötü çocukluğunu sevdiğimi söyleyebilirim. Benzeri kitaplara göre daha büyük olgunlukla yazıldığını düşünüyorum. Kısacası, ‘badboy’la başlayıp aşık ve aile babası Demir Erkan’la devam ediyor. 2.kitaptan sonra okumadığım iki kitabı daha varmış.

Konusu, Güneş ailesini kaybedince bir sorundan ötürü okulundan atılıyor ve onu kabul eden tek okula gitmeye başlıyor. Bu okulun, ününün neden kötü olduğunu kısa sürede öğreniyor. Demir Erkan ve -onun- “hayattaki tek renk olan mavi gözleriyle” alışkın olmadığı şeyler yaşayan Güneş daha ne kadar dimdik kalabilecek ?

Adı : Karanlık Lise
Yazar : Alya Öztanyel
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 384
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Karanlık Lise
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Karanlık Lise PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Karanlık Lise PDF ve EPUB İndirme Linkleri