Karanlık Madde PDF İndir

tarafından
224
Karanlık Madde PDF İndir

Karanlık Madde PDF İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 368 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Blake Crouch´dur.

Karanlık Madde Kitap

Karanlık Madde PDF indir, Dikkatimi yeniden yola veriyorum, telefonumun ekran ışı­ğının arka koltuktan görünüp görünmediğini merak ediyorum.Dokunmatik ekranı kararıyor.Telefona uzanıp AÇ/KAPA düğmesine bakıyorum, ekranı kaydırıyorum.

Dört haneli şifremi girip yeşil “Mesajlar” ikonuna dokunuyorum. Daniela’nın mesajları en üstte. Mesajları açarken fark ettim ki beni kaçıran adam hemen arkamda ki koltukta oturuyor.Direksiyonu yeniden iki elimle birden yakalıyorum.

Yaklaşık olarak 500 metre sonra seksen yedinci caddeye dönün ve devam edin..Ekran koruyucu zamanaşımına uğruyor, otomatik tuş kilidi devreye giriyor, telefonumun ekranı kararıyor.Kahretsin.

Elimi yeniden aşağı kaydırıp şifreyi yeniden giriyorum, hayatım boyunca yazdığım en önemli mesajı yazmaya baş­lıyorum. Dokunmatik ekrandaki parmağım beceriksiz, otomatik tamamlama da devrede olduğundan her sözcüğü en az birkaç denemede yazabiliyorum.

Karanlık Madde İndir

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR