Karanlık Sular PDF İndir

tarafından
111
Karanlık Sular PDF İndir

Karanlık Sular PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 432 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Roman ve Aşk kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Fiona Paul´dır. Karanlık Sular kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 21,13 TL´dir.

Karanlık Sular konusu ve kısa bir özet

“İnsan, Ölüm Meleği’nin önünde tıpkı kasabının önünde yere serilen bir hayvan gibidir.” Papazın alçak sesi, mağarayı andıran kilisenin içinde yankılanıyordu. İnce güneş ışığı huzmeleri sunağın üzerindeki mozaik camlardan içeri süzülüyordu. Cass koyu mor elbisesinin yakasını çekiştirip duruyordu; keşke Siena korsesini bu kadar sıkmasaydı. Dar iç çamaşırları göğsünü bastırdıkça neredeyse nefes alamıyordu.

Madalena’ya bir bakış fırlattı. Mada’nm topladığı dalga dalga koyu renkli saçları siyah ipekten kumaşın kıvrımları arasında kaybolmuştu. Cass, Madalena’nm da aynısını düşünüp düşünmediğini merak etti: Papaz sanki on dört yaşındaki bir genç kızın cenazesinde değillermiş de bir idam infaz ediliyormuş gibi konuşuyordu. Madalena fildişi renkli mendiliyle sürmeli gözlerini kuruladı* Cass bakışlarını yeniden papaza çevirdi.

Siyah cüppesi beline sarılan yıpranmış bir iple tutturulmuştu, keskin bakan gözleri volkanik bir cam gibi kapkaraydı. Konuşurken kollarını indirip kaldırıyor, cüppesi omuzlarından aşağı birer kanat gibi açılıyordu. Papazın önünde, gevşekçe sarılm ış kundağa benzeyen şey taştan bir kaidenin üzerinde duruyordu. Liviana. Genç kız son haftalarını yatakta kan kusarak, her gün biraz daha eriyerek geçirmişti; incecik, solgun bedeni ipek çarşafların içinde her gün biraz daha kaybolmuştu.

 Şimdiyse bedeni -C ass sürekli, geriye kalanın yalnız bu olduğunu kendine hatırlatmak zorundaydı— beyaz kefen bezine sarılm ış ve üstü çiçeklerle kaplanmıştı. Merasim in ardından Liviana’nm cenazesi kiliseden çıkarılıp Venedik’in kanalları arasından gondolla lagünü geçerek San Domenico Âdası’na taşınacaktı. Ailesine ait eski mahzenmezar burada, Cass’in yaşadığı evin hemen yanındaydı. Cenazesinin üzeri sarılarak son yolculuk için hazırlanırken Liviana’yı bir anlığına son kez görebilmişti.

Livi’nin porseleni andıran tenini daha da çok ortaya çıkaran uçuk pembe bir elbise vardı üzerinde. Sarışın genç kız, insandan çok hayaleti andırıyordu. Livi’nin annesi, boynuna ametist taşlardan yapılm ış bir kolye takmıştı. Bu renk Livi’nin açık mavi gözlerine ne çok yakışırdı.

Adı : Karanlık Sular
Yazar : Fiona Paul
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 432
Kitabın Türü : Edebiyat,Roman,Aşk
Orijinal Adı : Venom
Dil: Türkçe
Yayınevi: DEX

Karanlık Sular PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Karanlık Sular PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK