Kardeşimin Hikayesi PDF İndir

tarafından
2499
Kardeşimin Hikayesi PDF İndir

Kardeşimin Hikayesi PDF indir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 330 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Zülfü Livaneli´dir.

Kardeşimin Hikayesi Kitap

Kardeşimin Hikayesi PDF İndir, Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan nefes kesen bir roman olarak karşımıza çıkıyor. Livaneli’nin Serenad romanı sonrasında, nefes kesen yeni bir roman ile okuyanların karşısına çıkmış. Balıkçı köyünde yaşayan genç bir kız cinayete kurban gider ve hikaye bu şekilde başlar. Bu cinayette, Emekli inşaat mühendisi adam ile güzel, genç gazeteci kızın tanışmasının rolü vardır. Kitap her geçen sayfa da insanı kendine çekmeyi başaran bir eserdir.

Kitapta kurgu ve gerçekler karışarak, modern bir şekilde dile getirilen üslubu ile dikkat çekiyor. Kardeşimin Hikayesi E kitap seçeneği ile, bu kitabı okuma şansına sahip olabilirsiniz. Nefes kesen bu romanda, aşkın mutluluk sonrasında ulaşılacak son nokta olduğunu düşünen kişilerin tekrar düşünmesi sağlanıyor. Kuşkunun ağır bastığı bu eser, okuyanları oldukça etkilemektedir.

Polisiye bir aşk hikayesi olan roman aynı zamanda aşkı sorgulamanıza yardımcı olacak. Daha doğrusu, aşk kavramının herkes tarafından farklı yorumlandığı ve bu nedenle bazı sorunların ortaya çıktığı kitap ile gün yüzüne çıkacak. Muhteşem bir eser olan bu kitap sizlerin baş ucunuzdan eksik etmeyeceğiniz eserler arasına girecektir.

Kitapta olaylar İstanbul’un Çatalca ilçesinde geçmektedir. Yazar yer kavramını da doğru bir şekilde sizlere betimleyerek bu anlamda da kitabı okurken gözünüzde canlanmasına yardımcı olacaktır. Tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz bu eser için indirme butonuna tıklayabilirsiniz.