Kardeşimin Mezarı PDF İndir

tarafından
96
Kardeşimin Mezarı PDF İndir

Kardeşimin Mezarı PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 368 sayfadan oluşmaktadır.Polisiye, Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Robert Dugoni´dır. Kardeşimin Mezarı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,63 TL´dir.

Kardeşimin Mezarı konusu ve kısa bir özet

Robert Dugoni’nin okuduğum ilk kitabı. Türkçe çevirisi olan bu kitabı oldukça iyi buldum.Kardeşimin gömütından o denli etkilendim ki bence öteki kitapları da Türkçe’ye çevrilmeli. Konusuna erişince buraya yazmayacağım esasen bir halde kolayca ulaşabilirsiniz 🙂 Kitap çok çok çok iyi. Polisiye-Gerilim sevdiğim için bu kitabı çok beğendim. Burada katili basit bulamayacaksınız ve katili öğrendiğinizde ufak değil büyük bir şok yaşayabilirsiniz. Abartı değil çok şaşıracağınız ve çok beğeneceğiniz bir kitap.

Adı : Kardeşimin Mezarı
Yazar : Robert Dugoni
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 368
Kitabın Türü : Polisiye, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : My Sister’s Grave
Dil : Novella Yayınları
Yayın Evi : Altın Kitaplar

Kardeşimin Mezarı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kardeşimin Mezarı PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR